Superhero Academy
One murder makes a villain, millions often a hero

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
I'm in the mood for chaos

statisztika
csoport
nők
férfiak
Wentmorti
0
2
Aqwitus
1
0
Tamalis
0
1
Singamnis
1
2
Hősök
0
0
Gonoszak
0
0
Tanárok
0
1
Kívülállók
1
1
Ügynökök
0
1
Latest topics
I'm in trouble?

Tara Markov
Csüt. Júl. 06, 2017 8:55 am

Tara Markov
Szer. Júl. 05, 2017 10:33 pm

Tara Markov
Szer. Júl. 05, 2017 9:57 pm

Vincent Fries
Vas. Júl. 02, 2017 8:31 pm

Damian Wayne
Pént. Jún. 30, 2017 12:06 am

Vendég
Szer. Jún. 28, 2017 2:06 pm

Garfield Logan
Kedd Jún. 27, 2017 11:39 pm

Facebook
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Csüt. Ápr. 13, 2017 10:59 pm-kor volt itt.

Share | 

Liliana Dawn Allen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Hozzászólások száma :
2

Csatlakozás :
2017. Jun. 26.

Foglalkozás :
❀ just a student

Humor :
❀ innocent

Every villain is a hero in his own mind

TémanyitásTárgy: Liliana Dawn Allen   Kedd Jún. 27, 2017 11:13 am

liliana dawn allen

don't cry because it's over,
smile because it happened.

Becenév: leginkább Dawn, de sok becenevem van, mint például Lily, Lana, Lilia, Lia stb.
Kor: 16
Születési hely, dátum: 2011. szeptember 16. - Central City, Missouri
Csoport: Aqwitus
Évfolyam: második
Avatar alany: Sabrina Ann Lynn Carpenter
Családi állapot: egyedülálló
Szexualitás: heteroszexuális
Család: nem könnyű egy szuperhős, név szerint Barry Allen (neked csak Flash) lánya lenni, főleg, hogy van még egy fiú ikertestvérem, Larry.
What's your superpower: Itt részletezd a képességedet. Nyugodtan jellemezheted minden pontját a képességednek. Jelezd azt is, hogy melyikkel, hogy áll és hova tud még fejlődni. A képességed hátrányait is írd le. Itt részletezd a képességedet. Nyugodtan jellemezheted minden pontját a képességednek. Jelezd azt is, hogy melyikkel, hogy áll és hova tud még fejlődni. A képességed hátrányait is írd le. Itt részletezd a képességedet. Nyugodtan jellemezheted minden pontját a képességednek. Jelezd azt is, hogy melyikkel, hogy áll és hova tud még fejlődni. A képességed hátrányait is írd le.
let your smile change the world,
If you want to know me: Mikor mondja a szemed és a szíved ugyanazt? Ritkán? Naná! Ezért soha ne vedd készpénznek, amit látsz. Larry tette erre pont rásegít. Régebben rosszcsont, szeleburdi, végsőkig vidám és derűlátó énem mutatkozott meg, ami sokszor vezetett felsüléshez, legalábbis az első kettő. Ma ez már csak nyomokban található meg igazán, mint mindenben a mogyoró. Kissé kettévált a külvilág és a belső világom. Skizofrénia? Nem, felejtsd el! Nem két személyiség, csak két érzés. De amikor eltűnik ez a tudat, hogy baj van, és felborult az élet, akkor visszatérek. Igen, olyankor Liliana Dawn Allen újra visszatér. És rettentő furcsa ezt mondani, de én leszek én. Azonban mindig ott lappang, megbúvik az árnyékban, amíg felszínre nem evickél, vagy éppenséggel csap. Szőnyeg alá söprés talán mit sem ér. Persze igyekszem elhitetni a világgal, hogy jól vagyok. Elvégre, ha már  a csupavigyor Dawn is sír, az már tényleg tragédia. Ezért igyekszem magamban elintézni, feltéve, ha sikerül. Mert alapvetően eléggé barátokon lógós vagyok, de valahogy úgy érzem, nem akarom ezt rájuk zúdítani. Így is némelyiküknek lehet elég baja. Akivel pedig szeretnék beszélni róla, ő nincs itt. Nem tudom lesz-e valaha egy alkalmas pillanat, amikor erről tudok vele beszélni. Vagy bárkivel. De visszatérve a barátokra, amiben segíthetek nekik, abban számíthatnak rám. Mert imádok segíteni ebben, vagy abban. Imádom, ha nevetnek. Vágyok, az emberek örömére. Egyfajta érzelemátvevő képesség van bennem néha. Ezért képes vagyok összetörni, ha éppen padlón van valaki, akit nagyon szeretek. És sajnos nem tudom, hogy normális dolog-e hülyét csinálni magamból csak azért, hogy újra nevetni lássam, hogy ezzel egyfajta gyógyírre leljen, legalább egy rövid ideig. Ilyenkor idiótának tűnök. Egyébként okos vagyok.. elvileg.

don't let the world change your smile
Baby this is what you came for: Mélyen szívtam be számon keresztül legelső légkortyom, szemhéjaim pedig összeragadtak az álomtól. Testem összes pontja sajgott, ahogyan levegőt vettem. Kótyagos a fejem, nem tudom megemelni, olyan, mintha ólomsúlyok nehezednének rá, ezért hanyagoltam a fejem felemelését. A kezeimet mozgattam a takaró alatt, de egy másik kézhez érek hozzá. Megijedek, ez okból kifolyólag különösen lassan fordítom felé a fejemet, és miután az ikertestvérem, Larry arcvonásait vélem felfedezni el öntik elmémet az emlékek a tegnap estéről.

- Mi bajod azzal a lánnyal? - teszem fel a kérdést, amit már régóta meg kellett volna kérdeznem. Larry az elmúlt hetekben folytonfolyvást egy lányt, név szerint Angel Nightfallt piszkálja.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Liliana Dawn Allen
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal