Superhero Academy
One murder makes a villain, millions often a hero

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
I'm in the mood for chaos

statisztika
csoport
nők
férfiak
Wentmorti
0
2
Aqwitus
1
0
Tamalis
0
1
Singamnis
1
2
Hősök
0
0
Gonoszak
0
0
Tanárok
0
1
Kívülállók
1
1
Ügynökök
0
1
Latest topics
I'm in trouble?

Tara Markov
Csüt. Júl. 06, 2017 8:55 am

Tara Markov
Szer. Júl. 05, 2017 10:33 pm

Tara Markov
Szer. Júl. 05, 2017 9:57 pm

Vincent Fries
Vas. Júl. 02, 2017 8:31 pm

Damian Wayne
Pént. Jún. 30, 2017 12:06 am

Vendég
Szer. Jún. 28, 2017 2:06 pm

Garfield Logan
Kedd Jún. 27, 2017 11:39 pm

Facebook
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Csüt. Ápr. 13, 2017 10:59 pm-kor volt itt.

Share | 

Beast Boy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Tamalis

Hozzászólások száma :
20

Csatlakozás :
2017. Apr. 13.

Humor :
■ underrated

Every villain is a hero in his own mind

TémanyitásTárgy: Beast Boy   Vas. Jún. 25, 2017 7:26 pm

garfield mark logan

Watch out! Endangered species comin' through!

Becenév: BB, Beast Boy, Garry, Gar
Kor: 17
Születési hely, dátum: 2010. 02. 23.
Csoport:Tamalis
Évfolyam: harmadik
Családi állapot: szingli
Szexualitás: hetero
Család: Mark Logan (elhunyt), Marie Logan (elhunyt)
What's your superpower: Egyszóval metamorfózis. Bármilyen állat alakját képes vagyok felvenni, minden nehézség nélkül, de sosem fogok úgy kinézni,
mint egy rendes állat, hiszen zöldes színem a kísérletezés miatt megmarad. Emberként ez nem látszik, arra egy különleges szérumot kaptam a szüleimtől végül, mikor az egész testem zöld lett, de az állati formáimban ez megmaradt. Más emberek alakjának felvételére nem vagyok képes, nem is voltam, és nem is lehet,
így sosem erőltettem. Amelyik állat alakját a magaménak tudom,
annak erejét, gyorsaságát, és érzékeit is megkapom, annak ellenére, hogy emberi formámban is erősebbek az érzékeim, és fogaim élesebbek. Nem vagyok erősebb, sem gyorsabb, ha emberi alakomban díszelgek, csak előbb kiszagolok dolgokat, és meghallom még a három szobával messzebbi hangokat is.
I *TOTALLY* HAVE A BRAIN... I JUST DON'T USE IT VERY MUCH.
If you want to know me: Ha valaki meghallja azt, hogy örökmozgó, mi jut eszébe? Két kis emberke, akik egymással szemben bicikliznek, vagy asz öt golyó, amiből a két szélső mozog? Ezek talán a legelső gondolatai az embernek, ha ezt meghallja, de annak ki engem ismer nem ez ugrik be. Hanem az én idióta képem. Sosem értettem miért mondják, én mindig is nagyon sokat mozogtam, soha nem álltam le, még aludni is elég keveset aludtam, így nekem ez normális volt, a többieknek annyira nem. Lelőhetetlen vagyok, azt mondták, és ezért sem maradnak sokan, túl sokáig mellettem, mert sok vagyok nekik, és idegesítő. A jobbik eset, hogy odébb állnak, a rosszabbik eset (Raven esete), hogy elküld, és teljesen elrontja a kedvemet. Nagyon könnyű lelombozni, de pont ilyen könnyű fel is vidítani engem, bár kedves szóval hamar mosolyt lehet csalni az arcomra.
Én mindenkinek bízok, vagyis szinte mindenkiben, nem vagyok bizalmatlan, és mindenkihez pozitívan állok, amíg nem próbál ártani nekem, vagy a barátaimnak, mert azzal azonnal elvágja nálam magát. De csak ha soha nem bíztam benne. Képes vagyok kitartani olyanok mellett is, akik egyszer hátba támadtak, vagy tettek ellenem valamit, mert mindig úgy hiszem, hogy okkal teszik. Szerintem mindenkinek jár a bizalom, és második esély is, hiszen, ha egyszer félrelép, rosszat tesz, vagy véletlenül elront valamit, talán másodjára helyrehozza. Talán, semmi sem biztos, de ha nem is engedélyük nekik, hogy megpróbálják akkor nem lesz belőle semmi.
Nem elég, hogy örökmozgó vagyok, még egy Humor Herold is elveszett bennem, bevallom, nem tudom mikor ettem meg, hiszen már jó ideje vegetáriánus vagyok. Hogy tud egy olyan lény, mint én az lenni? Úgy, hogy annyiféle, és olyan sok húst ettem már, hogy meguntam, és egy falatot sem tudok már letolni a torkomon. Mindenki körülöttem azt eszik, így én mindig próbálok, mást is csempészni az ételeikbe, de valahogy mindig kiszúrják, és hisztiznek, hogy ne legyek ilyen gusztustalan. Pedig egészséges.
Olykor, ha a helyzet úgy kívánja, tudok komoly is lenni, és gondolkozni is, az eszemmel, ami valahogy a fejemben van, csak elrejtve. Sosem szerettem az a komoly ember lenni, miután elvesztettem a szüleimet egészen magamba fordultam, és utáltam, ahogy próbáltak vidítani. De rájöttem, hogy ezt úgy nem lehet, egyszer élünk, bármikor meghallhatunk, és bárhogy. Éppen ezért kell vidáman élni az életet, nem úgy, mint Raven. Egyszer még megfogom mosolyogtatni, akkor is, ha az az életembe kerül.

idézet helye
Baby this is what you came for:Csendesen sétálunk egymás mellett, de én nem bánom, hiszen azt hittem el sem jön velem. Azt mondta nem, legelsőnek, és olyan furcsa lett, de lehet csak én éreztem úgy, vagy paranoiás vagyok, és semmi gond nincsen. Az ablakomnál várt rám, és megkérdezte, hogy áll-e még a meghívásom, én pedig azonnal rávágtam, hogy igen, hiszen azért hívtam korábban is. Elsőre mégis nemet mondott, én pedig azt hittem, hogy ez egy célzás arra, hogy nem akar velem találkozni, ahogy lenni sem szeretne velem. Nem zavart volna, megszoktam, sok mindenkit idegesítek Cyborg szinte az egyetlen aki hosszabb ideig képes engem elviselni, kötélből vannak az idegei, a többieknek viszont nem. ÉS EZT MÉG FOLYTATOM ÁM!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Beast Boy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal